АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БОРУХ, КАНЮК ТА ПАРТНЕРИ"

Кримінальні справи

Кримінальні справи чи кримінальні провадження – надзвичайно складна категорія справ, оскільки на терезах справедливості лежить доля людини, а не її матеріальний добробут. Від адвоката під час розгляду таких справ залежить дуже багато, оскільки те як адвокат ставиться до свого обов’язку захистити клієнта залежить доля цього клієнта. На жаль так склалось, що правоохоронні органи, які покликані оберігати життя суспільства, охороняти права і свободи людини, протидіяти злочинності, підтримувати публічну безпеку та порядок не рідко самі порушують права людини, в першу чергу право на захист. Інколи правоохоронні органи забувають про основний принцип в кримінальному провадженні – презумпцію невинності, наслідком чого може бути засудження невинної людини за злочин, який вона не скоювала.

Вчасне звернення за допомогою до адвоката допоможе вам уникнути наслідків, які описані вище.

Деякі правила, які слід пам’ятати під час вашої участі (в тому числі свідком) в кримінальному провадженні:

  1. Відповідно до ст. 63 Конституції України Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів.
  2. Кожен має право на захист.

Таким чином, якщо вас викликають до правоохоронних органів з метою дачі пояснень чи свідчень, ви маєте пам’ятати, що можете відвідати ці органи разом зі своїм адвокатом. Слід окремо зазначити, що відвідування правоохоронних органів з адвокатом допоможе вам уникнути можливих неприємностей, оскільки дуже часто правоохоронці «забувають» про ст. 63 Конституції України, тиснуть на вас і ви починаєте наговорювати (не рідко під впливом страху) на себе чи своїх близьких. В подальшому такі свідчення можуть бути основою доказової бази сторони обвинувачення. Відмовитись пізніше від таких свідчень звичайно можна, але з практичної точки зору (оцінки такої відмови судом) результату від цього не завжди можна досягнути.

  1. Виклики до правоохоронних органів мають бути офіційні, тобто має бути письмова повістка.

Саме письмова повістка є офіційним викликом, отримавши її ви, як мінімум, маєте поважну причину відсутності на своєму робочому місці. В повістці має бути зазначено ваші контактні дані та номер кримінального провадження. Крім того, в повістці обов’язково зазначається в якому статусі ви викликаєтесь.

  1. Не забувайте про три попередні правила, обов’язково звертайтесь до адвоката перед відвідуванням правоохоронних органів.

З приблизною вартістю послуг в даній категорії справ можна ознайомитись на сторінці «Наші ціни».

Вхід на сайт

Статистика

Контакти

+380963643984 +380988301823 Юридичні послуги в місті Київ та області