АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БОРУХ, КАНЮК ТА ПАРТНЕРИ"

Господарські справи

Підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності (далі - підприємства та організації), мають право звертатися до господарського суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх порушених або оспорюваних прав і охоронюваних законом інтересів, а також для вжиття передбачених цим Кодексом заходів, спрямованих на запобігання правопорушенням.

З кожним днем, господарська діяльність стає все важчою у зв’язку з її «спрощенням» владою. Сьогодні без кваліфікованого юриста вирішити свою проблему практично неможливо. Деякі підприємці впевнені, що його справа є елементарною, а тому звертатись до юриста не має необхідності, оскільки це дорого і краще ніж сам підприємець юрист не зможе донести правду суду. Проте такі твердження є помилковими, оскільки кваліфікований юрист, який буде представляти вашого опонента зможе «підловити» вас на чомусь незначному (на вашу думку), і навіть при вашій правоті результат вирішення справи може бути зовсім невтішним для вас.

Після такого представництва інтересів свого підприємства ви все одно звернетесь за юридичною допомогою, однак не завжди все можна виправити, тож ми радимо вчасно звертатись за допомогою спеціаліста, оскільки це збереже ваші нерви та гроші.

З приблизною вартістю послуг в даній категорії справ можна ознайомитись на сторінці  «Наші ціни».

 

Вхід на сайт

Статистика

Контакти

+380963643984 +380988301823 Юридичні послуги в місті Київ та області