АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БОРУХ, КАНЮК ТА ПАРТНЕРИ"

Корпоративні спори

Корпоративні спори – звучить нібито досить як кажуть «не по нашому». Дійсно, довгий час для України така категорія спорів була пов’язана з великим бізнесом, з привласненням державного майна .

 Сьогодні ж, коли проблем у створенні  (мається на увазі в реєстрації) нового бізнесу немає, коли два куми вирішили вкласти гроші у щось спільне – вони вже бізнесмени.

Бізнес та гроші мають таку властивість як створення конфліктних ситуацій, і згодом два куми не можуть розділити мирним шляхом бізнес та йдуть до юристів і ставлять завдання «знищити» свого партнера.  В даному випадку така ситуація вигідна лише юристам, які зароблять на ваших особистих конфліктах.

АО «Борух, Канюк та партнери» перед початком виконання «замовлення» клієнта здійснює максимальний пошук можливих вирішень конфліктної ситуації і якщо дійсно спосіб запропонований клієнтом реально допоможе йому та його бізнесу – приступає до його виконання. Наш принцип – реальна допомога клієнту, оскільки є такі способи вирішення конфлікту, які не передбачають здійснення кроків у зворотному напрямку.

Слід зазначити, що крім вирішень конфліктних ситуацій між засновниками бізнесу до корпоративних спорів можна віднести вже всім відомі «рейдерські» захоплення вашого підприємства. В таких випадках, радимо найшвидше звертатись за допомогою до спеціалістів, тобто до юристів, а не до знайомих правоохоронців, чи хлопців з міцною статурою, оскільки вирішення проблеми силовим шляхом може дати лише тимчасовий ефект.

З приблизною вартістю послуг в даній категорії справ (представництво в господарських судах) можна ознайомитись на сторінці  «Наші ціни».

Вхід на сайт

Статистика

Контакти

+380963643984 +380988301823 Юридичні послуги в місті Київ та області