АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БОРУХ, КАНЮК ТА ПАРТНЕРИ"

Перелік послуг

Адміністартивні справи

ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ, ДІЙ (БЕЗДІЯЛЬНОСТІ) СУБ'ЄКТІВ ВЛАДНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ. ВИРІШЕННЯ ІНШИХ ПИТАНЬ.

 

 

Господарські справи
 

СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ. ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ТА СТЯГНЕННЯ НЕУСТОЙКИ. РОЗІРВАННЯ ГОСПОДАРСЬКИХ ДОГОВОРІВ. ВИЗНАННЯ ДОГОВОРІВ НЕДІЙСНИМИ. СПРАВИ ПРО БАНКРУТСТВО. ІНШІ СПОРИ ПІДВІДОМЧІ ГОСПОДАРСЬКИМ СУДАМ.

 

НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ З ПРИВОДУ ВОЛОДІННЯ, КОРИСТУВАННЯ, РОЗПОРЯДЖЕННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ЗЕМЛЕЮ. КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПРИВОДУ ОТРИМАННЯ ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ.

 

Корпоративні спори  (визнання недійсними рішень загальних зборів, захист від рейдерського захоплення та ін.) РЕЄСТРАЦІЯ ТА ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРИСТВ, ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ, ОСББ, ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ. 

 Цивільні справи

ПРАВОВА ДОПОМОГА ПРИ ДТП. СПОРИ З БАНКАМИ ТА ІНШИМИ ФІНАНСОВИМИ УСТАНОВАМИ. СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ. СПАДКУВАННЯ МАЙНА. ВИЗНАННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА МАЙНО. СПОРИ ЗІ СТРАХОВИМИ КОМПАНІЯМИ . СПОРИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ІЗ ЖИТЛОВИХ ПРАВОВІДНОСИН.

 Сімейні спори

СКЛАДАННЯ ШЛЮБНОГО ДОГОВОРУ. РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ. ПОДІЛ МАЙНА ПОДРУЖЖЯ. СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ. ПОЗБАВЛЕННЯ ТА ПОНОВЛЕННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ. УСИНОВЛЕННЯ. ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ. ВСТАНОВЛЕННЯ ОПІКИ ТА ПІКЛУВАННЯ НАД ДІТЬМИ.

 Кримінальні справи

ЗАХИСТ ПІДОЗРЮВАНОГО, ОБВИНУВАЧЕНОГО, ЗАСУДЖЕНОГО. ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ ПОТЕРПІЛОГО. НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ДІЙ

Трудові спори 


ПОНОВЛЕННЯ НА РОБОТІ. СТЯГНЕННЯ ЗАРОБІТКУ ЗА ВИМУШЕНИЙ ПРОГУЛ. СТЯГНЕННЯ СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО ЗАРОБІТКУ ПРИ НЕСВОЄЧАСНОМУ РОЗРАХУНКУ ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ. ОСКАРЖЕННЯ НАКАЗІВ ТА РОЗПОРЯДЖЕНЬ.

 

Вхід на сайт

Статистика

Контакти

+380963643984 +380988301823 Юридичні послуги в місті Київ та області