АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БОРУХ, КАНЮК ТА ПАРТНЕРИ"

Трудові спори

Інтереси роботодавця та працівника не завжди збігаються, виникнення конфліктних ситуацій можливе на будь-якій стадії трудових правовідносин. Не завжди сторони намагаються урегулювати ці конфліктні ситуації завдяки переговорам. Найчастіше роботодавці та працівники діють емоційно, обмінюються взаємними образами, що нерідко призводить до вирішення їх конфлікту вже в судовому порядку.

Слід зазначити, що при правильному підході до вирішення конфліктних ситуацій вихід з них можна знайти практично завжди «безболісно» для обох сторін. Проте, для досягнення цього результату найчастіше потрібен посередник зі сторони, який буде без емоційним та об’єктивним. Таким посередником може бути адвокат, який знає тонкощі трудового права.

АО «Борух, Канюк та партнери» може допомогти вам у вирішенні ваших конфліктних ситуацій як на стадії переговорів, так і вже на стадії вирішення справи в суді. Адвокати об’єднання допоможуть вам знайти найбільш правильний вихід з проблемної ситуації, який буде для роботодавця з матеріальної точки – найменш витратним, а для працівника справедливим.

З приблизною вартістю послуг в даній категорії (представництво в цивільних справах) можна ознайомитись на сторінці  «Наші ціни».

Вхід на сайт

Статистика

Контакти

+380963643984 +380988301823 Юридичні послуги в місті Київ та області